http://www.mega-net.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/936546topnowe.jpg http://www.mega-net.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/625434animacja_meganet_02.jpg
 • 0
 • 1

Znajdź nas na Facebooku

Certyfikaty

Newsletter

Chcesz otrzymywać aktualności - Zapisz się do newslettera.

logo_ig

Ankieta - Internet

Skąd łączysz się do naszej sieci internet ?
 
Home > Pomoc > Zadbaj o swój komputer !!!
Zadbaj o swój komputer !!!
Bezpłatny program Spyware Doctor Starter Edycja

Najlepszy program do walki ze spyware można teraz pobrać bezpłatnie w krajach o rozwijających się rynkach technologicznych, takich jak Chiny i Polska. W tych krajach program Spyware Doctor Starter Edycja firmy PC Tools umożliwia korzystanie z licznych funkcji i korzyści zwykłej wersji Spyware Doctor zupełnie za darmo. Program Spyware Doctor Starter Edycja jest dostępny w lokalnych językach i przystosowany do lokalnych uwarunkowań; pomaga w łatwy sposób zapoznać się z linią produktów zabezpieczających firmy PC Tools.

 

 

Łatwy w obsłudze

Technologie zastosowane w programie Spyware Doctor są zaawansowane, ale skierowane do zwykłych użytkowników — nie specjalistów. Program zapewnia automatyczną i pełną ochronę przed obiektami typu spyware przy tylko minimalnej współpracy ze strony użytkownika. Żeby uruchomić ochronę, wystarczy kilka razy kliknąć!

Wykrywanie i usuwanie wszystkich typów spyware

W oprogramowaniu Spyware Doctor zastosowano zaawansowany mechanizm uaktualnień, dzięki któremu funkcje ochrony są stale ulepszane. Nowe obiekty typu spyware są konstruowane tak, aby nie zostały wykryte przez inne programy do walki ze spyware; technologia reaktywna zastosowana w Spyware Doctor pozwala z wyprzedzeniem wykrywać wszelkie takie ukryte lub szkodliwe zagrożenia.

Najlepsza ochrona przed spyware. Stosowana przez miliony osób na całym świecie

Oprogramowanie Spyware Doctor pobrano już ponad 100 milionów razy; co tydzień odnotowujemy kolejny milion pobrań. Nasz produkt stale chroni tożsamość i dane zapisane w komputerach użytkowników milionów klientów na całym świecie.

Produkt Spyware Doctor jest regularnie wyróżniany przez redakcje najbardziej znanych czasopism komputerowych oraz niezależne laboratoria testowe na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Niemczech i Australii. Każda nowa wersja Spyware Doctor zdobywa wyróżnienie „Editors' Choice" czasopisma PC Magazine w Stanach Zjednoczonych. Ponadto, pod koniec roku 2005 oprogramowanie Spyware Doctor zostało uhonorowane prestiżowym wyróżnieniem „Najlepszego produktu roku".

Oprogramowanie Spyware Doctor jest stale wyróżniane w wielu znanych publikacjach na całym świecie, takich jak PC Pro, PC Plus, PC Authority, PC Utilities, PC Advisor, PC Choice, Microdatorn, PC Answers Magazine. Uzyskało również ocenę 5 gwiazdek w kilku najbardziej znanych serwisach oprogramowania, w tym Download.com firmy CNET oraz Tucows.

Funkcje programu Spyware Doctor Starter Edycja

 • Wykrywa i usuwa infekcje spowodowane szkodliwymi obiektami, w tym spyware i adware, programami przejmującymi kontrolę nad przeglądarką (browser hijacker), końmi trojańskimi, programami rejestrującymi naciśnięcia klawiszy (keylogger), programami wybierającymi numery (dialer) oraz plikami cookie śledzącymi poczynania użytkownika

  Na podstawie zaawansowanej bazy informacji o szkodliwych obiektach, Spyware Doctor wykrywa i usuwa takie obiekty z komputera użytkownika. Każdego tygodnia publikowanych jest kilka kolejnych wersji tej bazy, co zapewnia ochronę systemu przed najnowszymi infekcjami.

 • Częste uaktualnienia Smart Updates, zapewniają wykrywanie i zabezpieczanie przed nowymi infekcjami oraz rozbudowę możliwości programu

  Za pomocą narzędzia Smart Update można pobierać najnowsze uaktualnienia bazy szkodliwego oprogramowania oraz ulepszać funkcje oprogramowania Spyware Doctor. Regularne korzystanie z funkcji Smart Update pozwala skutecznie zabezpieczyć system przed infekcjami.

 • Skanowanie w poszukiwaniu programów typu rootkit

  Spyware Doctor potrafi wykrywać i usuwać ukryte procesy związane z zaawansowanymi szkodliwymi obiektami oraz programami ukrywającymi inne szkodliwe programy (rootkit). Takie zagrożenia trudno jest usunąć konwencjonalnymi metodami, ponieważ mogą być niewidoczne dla systemu operacyjnego.

 • Technologia Spider Scanning

  Nowatorska technologia skanowania Spider Scanning Technology, dla której zgłoszono już wniosek patentowy, znacznie skraca czas skanowania (czasami do 25%%) i lepiej wykrywa zagrożenia. Polega na inteligentnym połączeniu skanowania sygnatur i zachowań, dzięki któremu zagrożenia typu spyware są wykrywane szybciej i skuteczniej.

Dostępne są także liczne inne zaawansowane narzędzia skanujące:

 • Hosts Scanner — skanuje plik hosts systemu Windows®, wyszukując odwzorowania, które mogły zostać zmienione w wyniku działania szkodliwego oprogramowania.
 • Browser Defaults, Favorites and ZoneMap Scanner — określa, czy szkodliwe oprogramowanie nie zmieniło strony startowej przeglądarki lub pozycji Ulubione, albo czy nie dodało szkodliwych wpisów do listy zaufanych adresów.
 • Startup Scanner — usuwa odwołania do szkodliwych programów umieszczone w części rejestru i plikach Windows® odpowiedzialnych za rozruch, jak również szkodliwe pliki w katalogach rozruchowych systemu Windows®.
 • Nowoczesne mechanizmy skanujące, w tym skanery plików, pamięci, rejestru, dodatków przeglądarek Browser Helper Object, plików cookie i innych elementów.

Spyware Doctor® z modułem AntiVirus 6 Edycja początkowa

Wyróżniane oprogramowanie do ochrony przed obiektami spyware i wirusami oraz zabezpieczania komputera przed zagrożeniami dla prywatności i obiektami śledzącymi poczynania użytkownika.

Spyware Doctor jest najwyżej ocenianym narzędziem do usuwania szkodliwego oprogramowania i obiektów spyware. Usuwa z komputera szkodliwe obiekty i chroni go przed tysiącami zagrożeń typu spyware i adware, końmi trojańskimi, programami rejestrującymi naciśnięcia klawiszy, programami typu spybot oraz obiektami śledzącymi poczynania użytkownika.

Poniżej opisano, jak pobrać i zainstalować oprogramowanie Spyware Doctor i AntiVirus.

 1. Pobieranie programu Spyware Doctor i AntiVirus

  Kliknij zielony przycisk poniżej. Rozpocznie się pobieranie.

  Oficjalne wydanie: Spyware Doctor i AntiVirus 6. Data udostępnienia: 18 maj 2009
  Nazwa pliku: sdastart.exe, wielkość pliku: 22.9 MB.

  Korzystanie z tego oprogramowania podlega umowie licencyjnej, którą można przeczytać w tym miejscu.

 2. Uruchom instalator

  Kiedy zostanie wyświetlone okno dialogowe Pobieranie pliku, kliknij przycisk Uruchom.

  Poczekaj do końca pobierania pliku. Na koniec może zostać wyświetlony komunikat z pytaniem o to, czy na pewno uruchomić to oprogramowanie. Ponownie wybierz polecenie Uruchom.

 3. Postępuj zgodnie z instrukcjami kreatora instalacji

  Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i dokończ instalację programu Spyware Doctor i AntiVirus. Dokładniejszy opis całego procesu można znaleźć tutaj.

Start Spyware Scan Now!