http://www.mega-net.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/936546topnowe.jpg http://www.mega-net.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/625434animacja_meganet_02.jpg
  • 0
  • 1

Znajdź nas na Facebooku

Certyfikaty

Newsletter

Chcesz otrzymywać aktualności - Zapisz się do newslettera.

logo_ig

Ankieta - Internet

Skąd łączysz się do naszej sieci internet ?
 
Home > Pomoc
POMOC ZDALNA

Aby skorzystać z pomocy zdalnej pobierz i uruchom program Aero Admin
W trakcie rozmowy telefonicznej z serwisantem podaj Twój ID odczytany po uruchomieniu programu.

Kliknij w obrazek --> Aero Admin<-- aby pobrać program.

Program jest całkowicie bezpieczny i nie instaluje się w Twoim komputerze.

 

 

 

 


 
Polityka Ochrony Danych Osobowych

Klauzura informacyjna dotycząca Polityki Ochrony Danych Osobowych dla kontrahentów

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma MegaNET s.c. RiJ Bogacz z siedzibą 38-423 Łężany ul. Jana Pawła II 198
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  3. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych lub podmioty uczestniczące w realizacji zlecenia, biuro rachunkowe
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 lat lub w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora dane przetwarzane są do momentu ustania przetwarzania w celach planowania biznesowego
  5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wystarczy wysłać e-mail na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  7. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową zawarcia umowy
 
Zainstaluj darmowy antywirus avast! 8

Udostępniamy Wam do pobrania stabilną wersję avast! 8 Free Antivirus, najnowszej odsłony jednego z najpopularniejszych bezpłatnych programów antywirusowych na świecie.

 

Kliknij na obrazek aby pobrać program za darmo.

 

 

Ósma wersja programu przynosi sporo zmian, ale jak zwykle tą widoczną na pierwszy rzut oka jest nowy interfejs użytkownika. Stwierdzenie, że wpisuje się on we wszędobylską dzisiaj „modę na kafelki” byłoby nadużyciem, ale wyraźnie daje się wyczuć tu pewną inspirację. Przede wszystkim jednak zmniejszono liczbę kontrolek na pierwszym ekranie aplikacji, a także powiększono wiele elementów, przez co ułatwiono obsługę aplikacji na ekranach dotykowych.

Interfejs to jednak najmniej istotna dla programu antywirusowego funkcja. Co nowego w kwestii zabezpieczeń i możliwości aplikacji? Tutaj pojawiło się kilka ciekawostek. Zdecydowanie avast!, nawet w podstawowej edycji Free, nie jest już tylko programem antywirusowym, a czeski producent z wersji na wersję dodaje kolejne moduły. Pierwszą z nowości jest Browser Cleanup, który monitoruje aktywność pasków narzędzi w przeglądarkach Internet Explorer, Firefox i Chrome, ocenia ich reputację i przydatność oraz pozwala wyłączyć te niepożądane. Drugą nowością jest moduł sprawdzający stan aktualizacji najpopularniejszych programów. Poza nowościami usprawniono także niektóre już istniejące funkcje, na przykład ochronę behawioralną, która teraz zawiera bardziej wyrafinowane mechanizmy identyfikacji złośliwego kodu (detekcje dynamiczne, reguły oparte o wyrażenia regularne w ścieżkach) i wysyła więcej informacji do labu producenta w celu poprawy jakości przygotowywanych sygnatur wirusów. Warto też wspomnieć, że avast! 8, dzięki rozszerzeniu istniejącej już funkcji streamingu sygnatur, aktualizowany jest teraz nawet 70 razy dziennie.

Nowości jest jeszcze więcej, ale są one dostępne tylko w zupełnie nowej edycji programu: avast! Premier. Jest to kolejna płatna wersja avast!, funkcjonalnie najbogatsza, która charakteryzuje się przede wszystkim dwiema dodatkowymi funkcjami. Pierwszą z nich jest Data Shredder, czyli niszczarka danych. Oferuje kilka trybów pracy różniących się szybkością działania i skutecznością zatarcia danych, z najbardziej wyrafinowaną metodą Gutmanna włącznie. Funkcja przygotowana została także do pracy z dyskami SSD, które jak wiadomo są bardziej podatne na intensywne, wielokrotne operacje zapisu. Drugą „premierową” nowością jest AccessAnywhere, funkcja umożliwiająca takie skonfigurowanie komputera z programem avast! Premier, aby wraz z przechowywanymi dokumentami i aplikacjami był on dostępny dla nas zdalnie, z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem Internetu.

avast! 8 wprowadza także inne, pomniejsze usprawnienia w zakresie firewalla, mechanizmu antyspamowego, a także raportowania adresów URL w usłudze WebRep. Nowy avast! nareszcie potrafi też rozpoznać, kiedy notebook pracuje na baterii i wstrzymuje wówczas zaplanowane skanowanie. Ciekawostką jest również obsługa protokołu IPv6, także we wbudowanym firewallu.

Przypominamy, że z naszego portalu można pobierać zarówno bezpłatną wersję avast! 8 Free Antivirus, jak i wersje testowe płatnych, bogatszych funkcjonalnie edycji: Pro AntivirusInternet Security oraz nowej Premier. dobreprogramy są jedynym oficjalnym źródłem pobierania avast! 8 Free Antivirus w Polsce przez pierwsze 24 godziny od wydania.


źródło: dobreprogramy.pl

 
Urządzenia firmy TP-LINK

W związku z tym że część klientów chcących podłączyć się do sieci w własnym zakresie kupuje urządzenia do łączenia się z siecią bezprzewodową informujemy aby nie kupować routerów firmy TP-LINK zarówno tych wspierających tryb pracy WISP jak i innych, ponieważ nie są one w 100% kompatybilne z naszymi punktami dostępowymi, dotyczy to się również  kart WiFi tej firmy.

Polecane urządzenia to APPro2405, Asmax BR 704G, StraightCore WRT-314, Techniclan 54gs, Airlive 5460, CC&C WA-22XX lub inne na układach RTL8186.

Modele urządzeń podano w kolejności odpowiadającej naszym zaleceniom.

Jednocześnie informujemy że firma MegaNET s.c. nie daje żadnej gwarancji poprawności działania dostępu do sieci w przypadku zastosowania urządzeń przez nas nie sugerowanych i zakupionych w firmach zewnętrznych.

 
Wyniki pierwszych testów antywirusów w systemie Windows 7

Niezależna organizacja Virus Bulletin w grudniu 2009 opublikowała wyniki testów programów antywirusowych w systemie Windows 7.

Testujący wyszli naprzeciw oczekiwaniom pierwszych użytkowników Windows 7, którzy doceniając szybkość i stabilność nowego systemu, ciągle poszukują najlepszych rozwiązań w celu zapewnienia stabilnej pracy środowiska systemowego, zminimalizowania ryzyka infekcji oraz ochrony przed nowymi zmutowanymi szkodnikami, zagrożeniami już obecnymi w sieci i działaniami cybergangów.

Testy przeprowadzone w siedmiu różnych kategoriach dotyczyły oceny poziomu wykrywalności zagrożeń. Badania przeprowadzono przy użyciu  bezpiecznych plików oraz próbek groźnych paczek malware. Uwzględniono w nich bezbłędność mechanizmów skanowania oraz skuteczność ochrony systemu przed złośliwymi programami typu: boty, robaki, wirusy polimorficzne i trojany.

W ogólnej ocenie Virus Bulletin do rozwiązań najlepiej chroniących nowy system Windows 7 należą programy producentów G Data Software, Trustport, Sophos, oraz Avira.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2