http://www.mega-net.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/936546topnowe.jpg http://www.mega-net.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/625434animacja_meganet_02.jpg
  • 0
  • 1

Znajdź nas na Facebooku

Certyfikaty

Newsletter

Chcesz otrzymywać aktualności - Zapisz się do newslettera.

logo_ig

Ankieta - Internet

Skąd łączysz się do naszej sieci internet ?
 
Home > Aktualności > Windows XP SP3
Windows XP SP3

Microsoft udostępnił do pobrania trzeci zestaw poprawek do systemu operacyjnego Windows XP.  Windows XP Service Pack 3 można pobrać ze strony Microsoftu lub z naszego serwera FTP.

Firma Mega.NET sugeruje zainstalowanie Service Pack 3 na wszystkich komputerach z Windows XP.

Image

"Zainstalowaliśmy go i wpadliśmy w osłupienie: ikony z Visty, przezroczystości z Visty, menu Start z Visty, a szybkość pracy i zapotrzebowanie na pamięć - z Windows XP! Na usta cisnęło nam się pytanie: "Skoro można było uczynić Vistę lepszą, dlaczego tego nie zrobiono? Dlaczego jesteśmy skazani na wielką, ociężałą bestię, która dostaje skrzydeł przy dwóch rdzeniach, podczas gdy Windows XP doskonale radzi sobie na znacznie słabszym sprzęcie? Cóż takiego magicznego jest w SP3 dla XP, że tak zmienia on pulpit poprzednika Visty?" "

Źródło: PC WORLD

Jak podaje firma Devil Mountains Software, zajmująca się testowaniem oprogramowania:  „Po zainstalowaniu Windows XP Service Pack 3 można spodziewać się 10-procentowego wzrostu wydajności pakietu Office, w porównaniu z szybkością działania z pakietem SP2”