http://www.mega-net.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/936546topnowe.jpg http://www.mega-net.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/625434animacja_meganet_02.jpg
  • 0
  • 1

Znajdź nas na Facebooku

Certyfikaty

Newsletter

Chcesz otrzymywać aktualności - Zapisz się do newslettera.

logo_ig

Ankieta - Internet

Skąd łączysz się do naszej sieci internet ?
 
Home > Aktualności > XVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy !!!
XVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy !!!
XVI Finał odbędzie się  w dniu 13 stycznia 2008 roku.
Jego celem będzie pomoc dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi.


Witamy tym bardziej serdecznie, że dookoła słonecznie, możemy więc w bardzo pogodnym nastroju zapowiedzieć kolejny Finał pod hasłem „Finał z głową"!!!W tym roku chcemy pomóc dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi.
Do tej pory Fundacja w sposób mistrzowski zajęła się wzrokiem, słuchem i bezdechem u noworodków. To nasze trzy wiodące programy medyczne, których efekty plasują Polskę w światowej czołówce. Kiedy pochyliliśmy się nad laryngologią - między innymi schorzeniami gardła u noworodków i małych dzieci –
określiliśmy spokojnie nasze działania jednym hasłem - gramy z głową! Tak więc i Finał możemy nazwać "Finałem z głową"!

Oprócz konkretnych, dotykalnych problemów rozwiązanych dzięki graniu Orkiestry, 16 lat naszej działalności to także pokaz skuteczności i myślenia z głową, czyli myślenia logicznego i konsekwencji przynoszącej wspaniałe rezultaty.
Dzisiaj ogłaszamy przygotowania do Finału, a w wielu miejscach w Polsce szpitale stanęły przed ogromnymi problemami. Wielu z nich grozi zamknięcie, nie dlatego, że brakuje sprzętu, ale dlatego, że w wyniku nierozwiązanych konfliktów ze szpitali odeszli lekarze. Każdy nasz Finał to gra z milionami Polaków. Uciekamy od polityki i staramy się niczego nią nie tłumaczyć. Tak samo i dzisiaj możemy tylko zapewnić Was wszystkich, że kiedy za moment kupować będziemy sprzęt dla oddziałów chirurgii urazowej (cel XIV i XV Finału), to zrobimy wszystko, aby sprzęt trafił do szpitali funkcjonujących i leczących dzieci.

"Finał z głową" - czyli pospolite ruszenie nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. To niezmienne zasady, które panują od samego początku. Ty Wy, moi drodzy, organizujący u siebie sztaby, jesteście odpowiedzialni za zbiórkę. My już zabieramy się za druk ankiet, puszek, za przygotowywanie wszystkich elementów tej wielkiej, finałowej układanki. Będą licytacje - wraca złote serduszko!!!, będą złote karty telefoniczne, będą aukcje Allegro. Będą koncerty i Wy, którzy tworzycie ten niepowtarzalny klimat, począwszy od najmniejszych miejscowości, a skończywszy na wielkich metropoliach.

A gdzie będzie nas widać? Oprócz swojej telewizji OTV (www.o-tv.pl), która spełniać będzie rolę pełnego archiwum tego, co zarejestrujemy na taśmach, będziemy też finałowe granie przedstawiali na antenie TVN, a nie wykluczone także, że i w Telewizji Polskiej. Jesteśmy otwarci na udział wszystkich stacji telewizyjnych bez względu na ich rodzaj w tym narodowym graniu. Od dzisiaj - szczegóły same będą wpadały na stronę, bo jak zawsze, scenariusz piszemy na gorąco i oprócz znanych elementów pojawią się też nowe.

Czekamy na Wasze sygnały!
I tym samym, Drodzy Przyjaciele, „Finał z głową” ruszył!!!


Światełko do Nieba Finał 2007 (fot. Iskra)

XV Finał w studiu TVP (fot. LuKaS)