http://www.mega-net.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/936546topnowe.jpg http://www.mega-net.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/625434animacja_meganet_02.jpg
  • 0
  • 1

Znajdź nas na Facebooku

Certyfikaty

Newsletter

Chcesz otrzymywać aktualności - Zapisz się do newslettera.

logo_ig

Ankieta - Internet

Skąd łączysz się do naszej sieci internet ?
 
Home > Aktualności > Pomagamy H5F fragować dla dzieci
Pomagamy H5F fragować dla dzieci

Pomagamy H5F fragować dla dzieciWielu naszych użytkowników korzysta z portalu społecznościowego Facebook - do nich kierujemy niniejszy apel. Wywodząca się z naszych terenów profesjonalna organizacja sportów elektronicznych - Happy Five Friends - dzisiejszego dnia rozpoczęła akcję, której celem jest pomoc dla krośnieńskiego Domu Dziecka im. Ks. Gorazdowskiego. W związku z zbliżającymi się finałami WCG w Polsce, organizator turnieju ogłosił konkurs za pośrednictwem wcześniej wspomnianego Facebook'a - "Fraguj po nagrody". Główny menadżer H5F - Michał Bogacz - postanowił zgłosić się do turnieju, a ewentualne nagrody przekazać na rzecz domu dziecka.

Wszystkich naszych fanów, oraz ludzi o wielkim sercu prosimy o kliknięcie w ten link polecający, dzięki któremu przybliżamy Michała do wygranej, a co za tym idzie pomagamy dzieciom w zdobyciu głównej nagrody jaką jest monitor ufundowany przez firmę Samsung. Do końca konkursu pozostało zaledwie dziesięć dni, a straty do prowadzącego mamy bardzo duże. Każdego dnia możemy klikać w link tylko raz - zróbmy coś wspólnie dla dzieci!

Zobacz profil na Facebook: "Pomagamy H5F fragować dla dzieci"